#spektaklteatralny#KubuśPuchatek#NarodowyTeatrEdukacji 16 kwietnia grupa „Jabłka” wybrała się do Centrum Kultury w Świeciu aby obejrzeć spektakl teatralny „Kubuś Puchatek” . Dzieci z zainteresowaniem przeniosły się do świata Stumilowego Lasu , by
#teatrzyk#MiśNanuk 22 stycznia w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk aktorów z „Małych Form Teatralnych MIKI” z Krakowa . W przestawieniu Miś Polarny ma dość długiej zimy, postanowił odwiedzić swojego kuzyna