Rozstrzygnięcie konkursu pt: " Moje ulubione zwierzątko leśne"

W tym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy. Dzieci z naszego przedszkola przygotowały prace plastyczne pt: „Moje ulubione zwierzątko leśne”. Okazało się, że prace były bardzo pomysłowe i równie twórcze, dlatego komisja konkursowa zdecydowała się nagrodzić wszystkie dzieci. W nagrodę przedszkolaki otrzymały kolorowanki z naklejkami „Kraina kredką malowana- zwierzęta” autorstwa Anny Warmbier.

wpk 5

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie konkursu pt: " Moje ulubione zwierzątko leśne"

Przygotowanie do zimy

Dnia 07 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu panią Monikę Wiśniewską pracownika Wdeckiego Parku Krajobrazowego. Pani Monika przedstawiła prezentację multimedialną na temat: "Jak zwierzęta przygotowują się do zimy". Dzieci z zainteresowaniem  oglądały i słuchały prezentacji. Na koniec został ogłoszony konkurs plastyczny    pt: " Moje ulubione zwierzątko leśne", którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec listopada.

Czytaj więcej: Przygotowanie do zimy