IP: 3.236.8.46

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH, BEZPIECZNYCH, POGODNYCH

I ROZEŚMIANYCH WAKACJI.

NIECH TEN LETNI CZAS

BĘDZIE PEŁEN NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ I CHWIL.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WSPÓŁPRACĘ I ZAANGAŻOWANIE W ŻYCIE PRZEDSZKOLA

DYREKTOR I PRACOWNICY

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO  W OSIU.

INFORMACJA!

Komisja Rekrutacyjna informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021, biorące udział w rekrutacji uzupełniającej zostały przyjęte

Przewdnicząca Komisji

Maria Bettka

INFORMACJA!

Komisja Rekrutacyjna informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021, biorące udział w rekrutacji uzupełniającej zostały zakwalifikowane.

W związku z powyższym, prosimy rodziców dzieci, które brały udział w rekrutacji uzupełniającej, aby w dniach od 10 do 16  czerwca, potwierdzili wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia. Oświadczenia prosimy przesłać drogą mailową na adres przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WZÓR:

Oświadczenie

Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka  ................................  ( imię i nazwisko dziecka), urodzonego  ............................................. ( data i miejscowość) do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021.

podpis rodzica

Informacja  o rekrutacji uzupełniającej do przedszkola.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju prosimy, żeby osoby zainteresowane, które chcą złożyć wniosek rekrutacyjny wraz z załącznikami do Przedszkola Publicznego w Osiu, złożyły stosowne dokumenty w formie elektronicznej w postaci skanów lub fotografii dokumentów  na adres                           e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania wniosków od 22.05.2020 r. do 29.05.2020 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Tel. 530 725 632

Wnioski wraz z załącznikami

pobiera się na stronie przedszkola w zakładce Rodzice

(oświadczenie, wniosek, klauzula informacyjna)

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo!

Planujemy otworzyć Przedszkole od 20 maja 2020 r.

Termin ten został uzależniony  od wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego  oraz możliwości dokonania zakupu środków ochrony osobistej.

Rodzicu!

Jeśli chcesz przyprowadzić dziecko do przedszkola, powiadom o tym fakcie dyrektora  za pośrednictwem wychowawcy, przynajmniej dwa dni przed planowanym terminem.

Dziecku zapewnij indywidualną osłonę ust i nosa w drodze do i z przedszkola.

Przekazuj na bieżąco informacje o stanie zdrowia dziecka.

Nie posyłaj do przedszkola dziecka chorego i w sytuacji, kiedy w domu przebywa ktoś

na kwarantannie lub w izolacji.

Zabrania się przynoszenia przez dziecko wszelkich zabawek.

Dziecko przyprowadza i odbiera tylko jeden opiekun.

Rodzice powinni zapoznać się z  Procedurami bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Publicznego w Osiu                                     w  związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

/-/  Ewa Mechlińska

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Osiu