Pellentesque rutrum congue orci sit amet tempus. Proin tortor diam, commodo vitae malesuada ac, volutpat in dolor. Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum. Integer dui mauris, accumsan id tincidunt vel, dignissim in diam. Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum. Integer dui mauris, accumsan id tincidunt vel, dignissim in diam. Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum. Integer dui mauris, accumsan id tincidunt vel, dignissim in diam. Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.

• Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum. Integer dui mauris, accumsan id tincidunt vel, dignissim in diam. Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam.
  • Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum.Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum
  • Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum. porta pulvinar felis dapibus mattis.Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum

Aktualności

Pellentesque rutrum congue orci sit amet tempus. Proin tortor diam, commodo vitae malesuada ac, volutpat in dolor. Fusce dignissim viverra lorem nec rutrum. Integer dui mauris, accumsan id tincidunt vel, dignissim in diam. Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis. Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.Praesent a urna ac risus tristique euismod quis vitae quam. Aenean bibendum neque a purus dignissim sed auctor metus molestie. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse porta pulvinar felis dapibus mattis.

86-150 Osie

telefon: 523329596

telefon kom: 530725632

konto bankowe przedszkola:

Bank Spółdzielczy w Osiu

Nr konta 24 8169 0006 0010 6106 2000 0010

konto bankowe Rady Rodziców:

Bank Spółdzielczy w Osiu

Nr konta 81 8169 0006 0010 6672 3000 0010

Napisz do nas
Dołożymy starań, aby odpowiedzieć na Pani/Pana wiadomość w ciągu 48 godzin roboczych.