Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Galeria

 

Licznik odwiedzin

74344
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
80
182
6239
5983
74344
IP: 3.80.60.248
2019-02-21 12:39

Wycieczka Mega Hopland

We wtorek dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawczyniami wyruszyły na wycieczkę do centrum zabaw MEGA HOPLAND w Grudziądzu. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, licznych labiryntów, karuzeli, która już na samym początku wzbudziły najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły skorzystać z tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z  klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.

 

 

tygrysek

Copyright © 2017