19741
IP: 23.20.165.182
2018-04-19 23:29

Dzień Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, śnieżnie ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich. Tak też było w naszym przedszkolu, do którego licznie  w tym tygodniu przybyły babcie oraz dziadkowie. W poszczególne dni każda z grup przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Goście ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci wręczyły dziadkom wcześniej przygotowane laurki,  następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.dziebabci1