Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Licznik odwiedzin

505216
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
140
2186
140
30304
505216
IP: 18.213.192.104
2020-12-01 04:01

BIP

bip.png

Deklaracja dostępności

deklardostmod.png

Galeria

 

Mikołajki

 

Pierwszy tydzień grudnia  w naszej placówce to zawsze czas niezwykły i wyjątkowy dla naszych przedszkolaków. To czas, kiedy zaczynamy czuć niezwykłą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dla dzieci w naszym przedszkolu czas ten jest szczególnie ważny, ponieważ przygotowują się one na nadejście wyjątkowego gościa, jakim jest Święty Mikołaj. Dzieci bardzo się starały, aby godnie przywitać naszego gościa. Dekorowanie zielonych drzewek to zawsze wspaniała zabawa, dlatego choinek nie mogło zabraknąć również w tym roku. Choinki pojawiły się w każdej z grup, a nagie zielone gałązki, dzięki naszym pociechom w mig stały się wspaniałą ozdobą każdej sali. Dzieci chętnie i z ogromną radością wieszały na gałązkach bombki, łańcuchy i figurki, ale także przygotowane samodzielnie ozdoby. Dekorowanie choinki dało okazję do współpracy w grupach, dzielenia się  swoimi spostrzeżeniami i emocjami.

 przedszkolnemikoajki0109

 

 

 

 

 

 

 

Po dekoracji choinek dzieci z niecierpliwością oczekiwały odwiedzin Mikołaja. Z tej okazji przygotowały wierszyki oraz piosenki. Wreszcie ten długo wyczekiwany dzień nadszedł, Mikołaj odwiedził dzieci, przynosząc im podarunki. Dzieci pięknie wyrecytowały wszystkie przygotowane wiersze oraz zaśpiewały mu piosenki. Mikołajowi bardzo spodobało się w naszym przedszkolu. Przedszkolacy z uśmiechem na twarzy pozowali do zdjęć, a towarzystwo Mikołaja sprawiło im ogromną przyjemność.

Wizyta Mikołaja przypomniała dzieciom o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, wprowadziła ich w świąteczny nastrój. Dzieci musiały pożegnać Mikołaja, ale jego wizyta zostanie w pamięci na bardzo długo.

tygrysek

Copyright © 2017