Tydzień temu
IP: 54.224.60.122
2018-07-23 19:32

Zajęcia pokazowe w grupie "Śliwki"

28 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, zależy nam na aktywnym włączaniu się rodziców w życie przedszkola. Obie strony mogą przyjemnie spędzić ze sobą czas. Rodzice mają możliwość zapoznania się ze sposobami pracy nauczyciela z ich dziećmi, zaobserwować zachowanie się dziecka na tle grupy, śledzić ogólne postępy dziecka na wszystkich płaszczyznach wychowania przedszkolnego.

dsc 0102

Wychowawczyni grupy pani Maria Bettka przygotowała zajęcia opierające się na rozwijaniu ruchowej i plastycznej inwencji twórczej. Dzieci rozpoznawały kolory, uczestniczyły w doświadczeniu, przedstawiającym tworzenie koloru pomarańczowego, uczestniczyły w zajęciach ruchowych polegających na obrazowaniu muzyki ruchem oraz wykonały pracę plastyczną nowo poznaną techniką – stemplowanie gąbką z wykorzystaniem farby plakatowej.  Po czym wychowawczyni omówiła z rodzicami cele oraz przebieg zajęć.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach.