Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Licznik odwiedzin

505213
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
137
2186
137
30304
505213
IP: 18.213.192.104
2020-12-01 03:56

BIP

bip.png

Deklaracja dostępności

deklardostmod.png

Galeria

 

Zajęcia pokazowe w grupie "Śliwki"

28 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, zależy nam na aktywnym włączaniu się rodziców w życie przedszkola. Obie strony mogą przyjemnie spędzić ze sobą czas. Rodzice mają możliwość zapoznania się ze sposobami pracy nauczyciela z ich dziećmi, zaobserwować zachowanie się dziecka na tle grupy, śledzić ogólne postępy dziecka na wszystkich płaszczyznach wychowania przedszkolnego.

 
dsc 0102

 

 

 

 

 

 

 

Wychowawczyni grupy pani Maria Bettka przygotowała zajęcia opierające się na rozwijaniu ruchowej i plastycznej inwencji twórczej. Dzieci rozpoznawały kolory, uczestniczyły w doświadczeniu, przedstawiającym tworzenie koloru pomarańczowego, uczestniczyły w zajęciach ruchowych polegających na obrazowaniu muzyki ruchem oraz wykonały pracę plastyczną nowo poznaną techniką – stemplowanie gąbką z wykorzystaniem farby plakatowej.  Po czym wychowawczyni omówiła z rodzicami cele oraz przebieg zajęć.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach.

 

 

tygrysek

Copyright © 2017