Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na nowej stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Galeria

 

Licznik odwiedzin

5804
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
Tydzień temu
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
21
128
658
4420
1989
2453
5804
IP: 54.82.57.154
2018-01-20 05:39

Zajęcia pokazowe w grupie "Śliwki"

28 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, zależy nam na aktywnym włączaniu się rodziców w życie przedszkola. Obie strony mogą przyjemnie spędzić ze sobą czas. Rodzice mają możliwość zapoznania się ze sposobami pracy nauczyciela z ich dziećmi, zaobserwować zachowanie się dziecka na tle grupy, śledzić ogólne postępy dziecka na wszystkich płaszczyznach wychowania przedszkolnego.

 
dsc 0102

 

 

 

 

 

 

 

Wychowawczyni grupy pani Maria Bettka przygotowała zajęcia opierające się na rozwijaniu ruchowej i plastycznej inwencji twórczej. Dzieci rozpoznawały kolory, uczestniczyły w doświadczeniu, przedstawiającym tworzenie koloru pomarańczowego, uczestniczyły w zajęciach ruchowych polegających na obrazowaniu muzyki ruchem oraz wykonały pracę plastyczną nowo poznaną techniką – stemplowanie gąbką z wykorzystaniem farby plakatowej.  Po czym wychowawczyni omówiła z rodzicami cele oraz przebieg zajęć.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w zajęciach.

 

 

tygrysek

Copyright © 2017