IP: 3.226.248.180
2020-09-25 16:13

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo!

Planujemy otworzyć Przedszkole od 20 maja 2020 r.

Termin ten został uzależniony  od wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego  oraz możliwości dokonania zakupu środków ochrony osobistej.

Rodzicu!

Jeśli chcesz przyprowadzić dziecko do przedszkola, powiadom o tym fakcie dyrektora  za pośrednictwem wychowawcy, przynajmniej dwa dni przed planowanym terminem.

Dziecku zapewnij indywidualną osłonę ust i nosa w drodze do i z przedszkola.

Przekazuj na bieżąco informacje o stanie zdrowia dziecka.

Nie posyłaj do przedszkola dziecka chorego i w sytuacji, kiedy w domu przebywa ktoś

na kwarantannie lub w izolacji.

Zabrania się przynoszenia przez dziecko wszelkich zabawek.

Dziecko przyprowadza i odbiera tylko jeden opiekun.

Rodzice powinni zapoznać się z  Procedurami bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Publicznego w Osiu                                     w  związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

/-/  Ewa Mechlińska

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Osiu