Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Licznik odwiedzin

620493
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
287
637
14296
24562
620493
IP: 3.230.143.40
2021-04-17 10:32

BIP

bip.png

Deklaracja dostępności

deklardostmod.png

Galeria

 

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Szanowni Państwa w nawiązaniu do wcześniejszej informacji o otwarciu z dniem 6 maja przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie gminy Osie w związku  z bardzo małym zainteresowaniem ze strony rodziców tą formą opieki nad dziećmi jestem zmuszony odwołać swoją wcześniejszą decyzję o ich otwarciu z dniem 6 maja.

Jednocześnie 30 kwietnia Główny Inspektor Sanitarny wydał  szczegółowe rygorystyczne wytyczne przeciw epidemiologiczne dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego.

Dodatkowy czas pozwoli na lepsze przygotowanie się do przyjęcia odpowiedzialności za zdrowie  dzieci, Państwa, nauczycieli i pozostałych pracowników oświaty.

 O nowym terminie otwarcia zostaniecie Państwo poinformowani.


                                                                                                     /-/ Michał Grabski

                                                                                                       Wójt Gminy Osie

tygrysek

Copyright © 2017