IP: 3.226.248.180
2020-09-25 15:18

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Szanowni Państwa w nawiązaniu do wcześniejszej informacji o otwarciu z dniem 6 maja przedszkola oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie gminy Osie w związku  z bardzo małym zainteresowaniem ze strony rodziców tą formą opieki nad dziećmi jestem zmuszony odwołać swoją wcześniejszą decyzję o ich otwarciu z dniem 6 maja.

Jednocześnie 30 kwietnia Główny Inspektor Sanitarny wydał  szczegółowe rygorystyczne wytyczne przeciw epidemiologiczne dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego.

Dodatkowy czas pozwoli na lepsze przygotowanie się do przyjęcia odpowiedzialności za zdrowie  dzieci, Państwa, nauczycieli i pozostałych pracowników oświaty.

O nowym terminie otwarcia zostaniecie Państwo poinformowani.

/-/ Michał Grabski

Wójt Gminy Osie