Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Licznik odwiedzin

648991
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
667
546
13304
29490
648991
IP: 3.238.96.184
2021-05-13 18:44

BIP

bip.png

Deklaracja dostępności

deklardostmod.png

Galeria

 

Informacja

INFORMACJA!

                      Komisja Rekrutacyjna informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021 zostały zakwalifikowane.                                       W związku z powyższym, prosimy rodziców dzieci, które brały udział w rekrutacji, aby do                   15 kwietnia, potwierdzili wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia. Oświadczenia prosimy przesłać drogą mailową na adres przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WZÓR:

                                                                         Oświadczenie

          Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka  ................................  ( imię i nazwisko dziecka), urodzonego  ............................................. ( data i miejscowość) do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021.  

                             

                                                           podpis rodzica

                                          >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

tygrysek

Copyright © 2017