IP: 3.236.8.46
2020-07-09 00:41

INFORMACJA!

Komisja Rekrutacyjna informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021 zostały zakwalifikowane.                                       W związku z powyższym, prosimy rodziców dzieci, które brały udział w rekrutacji, aby do                   15 kwietnia, potwierdzili wolę przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia. Oświadczenia prosimy przesłać drogą mailową na adres przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WZÓR:

Oświadczenie

Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka  ................................  ( imię i nazwisko dziecka), urodzonego  ............................................. ( data i miejscowość) do Przedszkola Publicznego w Osiu na rok szkolny 2020/2021.

podpis rodzica

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>