Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto- długo oczekiwane przez wszystkie dzieci. Również nasi podopieczni z radością je świętowali- brali udział w konkursach i zabawach tanecznych. Raczyli się smakołykami, a do domu zabrali nie tylko miłe wspomnienia, ale również wspaniałe prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. Zapraszamy do galerii.

dzien dziecka.4

Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego

Dnia 29. 05.2019r. o godzinie 9:30 trzyosobowa komisja konkursowa ogłosiła wyniki konkursu plastycznego pt.: "Mój przyjaciel- leśny zwierz", w którym brały udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Dzieci otrzymały bogato ilustrowane książki o przyrodzie za I,II,III miejsce, 7 wyróżnień oraz książki za udział. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody ufundowano z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Zapraszamy do galerii.

konkurswpk09

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA               NA ROK SZKOLNY 2019/2020

DYREKTOR PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W OSIU INFORMUJE ŻE,

OD 22 MAJA 2019 R. D0 29 MAJA 2019 R.

MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O PRZYJECIE DZIECKA

DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020.

WNIOSKI WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI

POBIERA SIĘ NA STRONIE PRZEDSZKOLA

LUB W GABINECIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA.

Rekrutacja informacje

Wniosek

Klauzula do wniosku

Potwierdzenie woli

ZAPRASZAMY RODZICÓW

27.05.2019r.

NA ROZMOWY INDYWIDUALNE W GRUPACH

w celu zapoznania się z wynikami obserwacji pedagogicznych w II półroczu

oraz wnioskami do dalszej pracy

dydaktyczno - wychowawczej i opiekuńczej z dziećmi oraz

z procedurami bezpieczeństwa,

które obowiązują w przedszkolu.

Życzenia dla Mamy

Życzenia!

26 maja obchodzony jest dzień Dzień Matki- święto o którym trzeba pamiętać.

Dzieci przygotowują z tej okazji laurki, ale także starsi nie mogą o tym dniu zapomnieć.

Z okazji Święta Mamy

życzymy wszystkim Mamusiom

samych radosnych i pełnych ciepła chwil, dużo zdrowia i miłości, mocy śmiechu i słodkości

oraz pociechy z dzieci.