Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Licznik odwiedzin

826653
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
390
523
11317
21035
826653
IP: 54.227.97.219
2021-11-27 08:57

BIP

bip.png

Deklaracja dostępności

deklardostmod.png

Galeria

 

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Publicznym w Osiu. Na tę uroczystość oprócz rodziców, maluchów oraz pracowników przedszkola, przybyli wójt gminy Osie Michał Grabski oraz pani sekretarz Beata Jagła. Spotkanie było podsumowaniem całorocznej współpracy. Pani Alicja Babińska przywitała przybyłych gości, pani Dagmara Solecka życzyła dzieciom i rodzicom udanych wakacji oraz przypomniała podstawowe zasady bezpiecznego zachowania, w tym postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Pani dyrektor Ewa Mechlińska w podziękowaniu za owocną współpracę wręczyła rodzicom kwiaty.

zakonczenieroku108

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Wycieczka Mega Hopland

We wtorek dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawczyniami wyruszyły na wycieczkę do centrum zabaw MEGA HOPLAND w Grudziądzu. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, licznych labiryntów, karuzeli, która już na samym początku wzbudziły najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły skorzystać z tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z  klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.

 

 

Nagroda

Z ogromną radością informujemy, iż nasze przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe za zbiórkę baterii w  III Edycji Konkursu Ekologicznego „Edukujemy-Pomagamy”. Organizatorem konkursu jest REBA Organizacja Odzysku S.A.

nagrodabaterie2

 

 

Przedstawienie

Wczoraj gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Białegostoku z Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja "Magik" . Dzieci z zainteresowaniem oglądały bajkę oraz z chęcią uczestniczyły w przedstawieniu.

teatrmagik4

Ogłoszenie

 
 
 

ZAPRASZAMY RODZICÓW

13.06.2018 r.

od godz.13:30 do godz. 17:00

NA ROZMOWY INDYWIDUALNE   W GRUPACH

w celu zapoznania się  z wynikami obserwacji pedagogicznych  w II półroczu

  oraz wnioskami  do dalszej pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej z dziećmi.

tygrysek

Copyright © 2017