Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Licznik odwiedzin

468845
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
504
893
24522
31466
468845
IP: 18.215.33.158
2020-10-24 08:53

BIP

bip.png

Deklaracja dostępności

deklardostmod.png

Galeria

 

Życzenia wakacyjne

Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2017/2018, czas zdobywania wiedzy przez dzieci  i wytężonej pracy nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie i wszyscy udajemy się na wakacje. Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego i bezpiecznego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. 

Życzą

Dyrekcja i Pracownicy

Przedszkola Publicznego w Osiu

 

 

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Publicznym w Osiu. Na tę uroczystość oprócz rodziców, maluchów oraz pracowników przedszkola, przybyli wójt gminy Osie Michał Grabski oraz pani sekretarz Beata Jagła. Spotkanie było podsumowaniem całorocznej współpracy. Pani Alicja Babińska przywitała przybyłych gości, pani Dagmara Solecka życzyła dzieciom i rodzicom udanych wakacji oraz przypomniała podstawowe zasady bezpiecznego zachowania, w tym postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Pani dyrektor Ewa Mechlińska w podziękowaniu za owocną współpracę wręczyła rodzicom kwiaty.

zakonczenieroku108

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Wycieczka Mega Hopland

We wtorek dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawczyniami wyruszyły na wycieczkę do centrum zabaw MEGA HOPLAND w Grudziądzu. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, licznych labiryntów, karuzeli, która już na samym początku wzbudziły najwięcej emocji. Poza tym dzieci mogły skorzystać z tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z  klocków oraz korzystać z wielu innych atrakcji. Zadowolone, nieco zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.

 

 

Nagroda

Z ogromną radością informujemy, iż nasze przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe za zbiórkę baterii w  III Edycji Konkursu Ekologicznego „Edukujemy-Pomagamy”. Organizatorem konkursu jest REBA Organizacja Odzysku S.A.

nagrodabaterie2

 

 

Przedstawienie

Wczoraj gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Białegostoku z Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja "Magik" . Dzieci z zainteresowaniem oglądały bajkę oraz z chęcią uczestniczyły w przedstawieniu.

teatrmagik4

tygrysek

Copyright © 2017