Przedszkole Publiczne w Osiu

Witamy na stronie :)

Informacje dla rodziców

Statut

Galeria

 

Licznik odwiedzin

229191
Dziś
Wczoraj
W tym miesiącu
Miesiąc temu
Razem
236
399
13080
18882
229191
IP: 3.227.240.143
2020-01-25 12:03

Wszawica

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja

UWAGA !

21 września 2018 r.

obchodzimy   w przedszkolu   „Dzień ziemniaka”

W programie:

 

1. Wycieczka   na pole ziemniaków (wykopki ).

 2. Zupa - „kartoflanka” na obiad

 

 

 

.24 września 2018 r.

obchodzimy w przedszkolu „Sprzątanie świata”

W programie:

 

 1. Wycieczka do siedziby Wdeckiego Parku Krajobrazowego w Osiu, ul. Rynek.

  2. Zbieranie śmieci  w drodze powrotnej   z WPK do przedszkola.

 

Nowy rok szkolny, powitanie przedszkola!

 

 

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola. Wraz z nowym rokiem szkolnym część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami. Szczególnie ciepło witamy nasze maluszki, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji , mamy nadzieję że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.
A wszystkim naszym przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha.

Życzenia wakacyjne

Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2017/2018, czas zdobywania wiedzy przez dzieci  i wytężonej pracy nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie i wszyscy udajemy się na wakacje. Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego i bezpiecznego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód. 

Życzą

Dyrekcja i Pracownicy

Przedszkola Publicznego w Osiu

 

 

Zakończenie roku szkolnego

21 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu Publicznym w Osiu. Na tę uroczystość oprócz rodziców, maluchów oraz pracowników przedszkola, przybyli wójt gminy Osie Michał Grabski oraz pani sekretarz Beata Jagła. Spotkanie było podsumowaniem całorocznej współpracy. Pani Alicja Babińska przywitała przybyłych gości, pani Dagmara Solecka życzyła dzieciom i rodzicom udanych wakacji oraz przypomniała podstawowe zasady bezpiecznego zachowania, w tym postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Pani dyrektor Ewa Mechlińska w podziękowaniu za owocną współpracę wręczyła rodzicom kwiaty.

zakonczenieroku108

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

tygrysek

Copyright © 2017